Nachrichten lesen aus dem Internet

Analiza cen BTC: wrześniowa miesięczna świeca prawdopodobnie zamknie się na czerwono, jak źle to dla Bitcoina?

Wrzesień nigdy nie był szczególnie dobrym miesiącem dla ceny Bitcoin w historii, a ten rok utwierdził ten fakt.

Zakładając, że ceny pozostaną tam, gdzie są na zamknięciu ceny Bitcoin Billionaire spadną o 7,5% w stosunku do miesięcznego otwarcia. We wrześniu ubiegłego roku aktywa spadły o 13,5%, a rok wcześniej o 5,96%.

Jednak pomimo tego wiodąca kryptowaluta mogłaby prawdopodobnie zakończyć kwartał z drugim co do wielkości zamknięciem w historii, jeśli utrzyma się na poziomie powyżej 10590 USD – zgodnie z danymi ze Skew .

Chociaż jest bardzo mało prawdopodobne, że przekroczy on obecny rekord wszech czasów z czwartego kwartału 2017 r. Na poziomie 13660 USD, tym razem wkraczamy w jeden z lepszych miesięcy Bitcoina, który może po prostu dać nam ten nowy roczny szczyt. wszyscy liczyli.

Wchodząc w ostatnie miesiące 2020 roku, co będzie miało największy wpływ na cenę Bitcoina?

Czy Trump zostanie ponownie wybrany, czy nie

Na 4-godzinnym wykresie BTC / USD widzimy, że cena Bitcoina nadal pozostaje wewnątrz rosnącego kanału (pomarańczowy) i ostatnio powróciła do niższego poziomu wsparcia kanału na poziomie 10680 USD po ostrym odrzuceniu przy tygodniowym oporze otwarcia (10780 USD).

Ten konkretny punkt cenowy jest również wzmacniany przez 200-EMA, co sprawi, że poziom ten będzie jeszcze trudniejszy do pokonania w krótkim okresie.

Linia środkowa kanału (przerywana biała linia) będzie teraz prawdopodobnie działać jako tymczasowy opór, gdy byczy traderzy będą próbować odzyskać siły po spadku

Patrząc dalej w dół, jeśli dynamika sprzedaży będzie rosła przez kilka następnych świec, możemy zobaczyć, że BTC zostanie wyrzucony z kanału. W takim przypadku poziom 10570 $ może wywołać reakcję, ponieważ działał zarówno jako wsparcie, jak i opór w ciągu ostatnich 9 dni. Zaraz pod tym mamy również znacznie większe wsparcie kanału (żółte), które powinno powstrzymać dalszy spadek (na razie).

W perspektywie krótkoterminowej powinniśmy poczekać, aż BTC wydrukuje nowy, wyższy szczyt powyżej 10780 USD i dzienną cenę 10839 USD, zanim założymy, że trend w ciągu tygodnia stał się byczy.

Całkowity kapitał rynkowy: 348 miliardów dolarów

Kapitał rynkowy Bitcoin: 198 miliardów dolarów

Dominacja Bitcoin: 57,0%

Comments are closed.