BITCOIN SPYCHA SIĘ NA DECYDUJĄCY POZIOM, PONIEWAŻ SZANSE NA WYBUCHOWY RAJD ROSNĄ.

Bitcoin i cały rynek kryptograficzny widział wczoraj silne popołudnie. To pozwoliło BTC podskoczyć do $11,800
Waluta kryptograficzna jest obecnie ujęta w krótkotrwałej fazie konsolidacji na poziomie nieco poniżej 12 000 USD.
To, czy uda jej się przezwyciężyć ten kluczowy opór dzisiaj, czy też nie, pomoże w zrozumieniu jego krótkoterminowej perspektywy.

Jeden z analityków wyjaśnił w jednym z ostatnich tweetów, że wczorajsze codzienne zamknięcie wydaje się wskazywać, że zbliża się przerwa powyżej tego poziomu
Ostatni trend wzrostowy pozwolił również Bitcoinowi na wyłamanie się z masywnej proporcji byka uformowanej od 2017 roku na jego miesięcznym wykresie.

Sprawa byka Bitcoin’a rośnie. Istnieje wiele czynników, Immediate Edge które wszystkie wskazują na to, że Bitcoin przygotowuje się do wypchnięcia na wyższy poziom, który wysyła go na świeże, roczne wzloty.

Ta siła przychodzi, gdy krypto waluta handluje wokół swojego najwyższego poziomu widzianego przez cały rok, z bykami teraz próbuje zdobyć wystarczająco dużo presji kupowania, aby wysłać go do świeżych wzlotów.

14 BTC i 95 000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Tam, gdzie krypto waluta będzie się dalej rozwijać, prawdopodobnie wpłynie to na jej reakcję na poziom oporu, z którym się obecnie zmaga.

Przerwa powyżej tego poziomu może pozwolić mu uformować kolejną nogę wyżej, podczas gdy przerwa poniżej tego poziomu może spowodować gwałtowny trend spadkowy.

PERSPEKTYWY TECHNICZNE BITCOIN’A ROSNĄ W MIARĘ JAK MAKRO WYKRES STAJE SIĘ BYCZY.

Krótkotrwała siła, jaką Bitcoin wyraził w ciągu ostatnich kilku tygodni, przełożyła się na makro byki.

 

W momencie pisania, BTC jest notowany w minimalnym stopniu po obecnej cenie 11.750 dolarów. Jest to około ceny, po której konsoliduje się on w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni.

Waluta kryptograficzna napotyka na pewien opór pomiędzy 11.800$ a 12.000$, który musi jeszcze pokonać.

 

Przyglądając się wykresowi miesięcznemu, wydaje się, że krypto waluta jest mocno kontrolowana przez kupujących.

Jak zauważył jeden z analityków, Bitcoinowi udało się właśnie przełamać ponad górną granicą masywnej proporcji byka, którą tworzył od 2017 roku.

Bitcoin

Wizerunek dzięki uprzejmości Big Cheds. Wykres przez TradingView.

BTC NAPIERA NA ISTOTNY OPÓR, CZY SIĘ PRZEBIJE?

Jeden z popularnych analityków kryptokurwalutowych, wskazując na niedawne zamknięcie Bitcoin’a w regionie o niższym poziomie 11.800 dolarów, wyjaśnił, że jego zdaniem BTC może przebić się do poziomu powyżej 12.000 dolarów w ciągu najbliższych kilku godzin.

 

„BTC: Dzienne zamknięcie tuż pod poprzednim rekordem. Myślę, że Bitcoin może złamać ponad 12 tys. dolarów w ciągu najbliższych 24 godzin. Okazja do wkupienia się przy dipie, sub $11k, była krótkotrwała, co zazwyczaj jest znakiem byka“, powiedział.

 

Wizerunek dzięki uprzejmości Josha Ragera. Wykres przez TradingView.
Jeśli Bitcoin nie jest w stanie zamknąć się dzisiaj powyżej $12,000, może to być znak, że jest to poziom nie do pokonania, a jego minus jest nieuchronny, zanim będzie mógł dalej rozwijać swój trend wzrostowy.